O NÁS

Veterinární ordinace MBvet byla založena v roce 2007 v původních prostorách veterinární ordinace VAKO MVDr. Dvořáka. Od roku 2006 zde ordinuje MVDr. Markéta Krejčí, která v roce 2007 veterinární praxi převzala a založila MBvet. Od té doby nová majitelka postupně provádí rekonstrukce jak vnitřních tak i venkovních prostor. Poslední rekonstrukce byla dokončena v září roku 2014 a od 22. 9. 2014 je ordinace znovu otevřena.

V naší ordinaci neustále rozšiřujeme a modernizujeme přístrojové vybavení a kontinuálně se vzděláváme, to vše proto, abychom byli schopni poskytnout co nejlepší péči Vašim mazlíčkům. V současné době zde pravidelně ordinují 3 veterinární lékařky a externě spolupracujeme s dalšími veterinárními lékaři. Naši veterinární lékaři se pravidelně účastní odborných seminářů v České republice.

V ordinaci MBvet se zaměřujeme na medicínu psů, koček a drobných savců. Poskytujeme kompletní péči v oblasti prevence, diagnostiky a léčby chorob. Provádíme chirurgické zákroky včetně některých ortopedických. V případě potřeby je možné Vašeho mazlíčka u nás krátkodobě hospitalizovat. Více o našich službách ZDE.

Máme k dispozici přístrojově vybavenou ordinaci, operační sál a druhou vyšetřovnu (RTG). Spolupracujeme se specializovanými laboratořemi, stejně tak i s dalšími veterinárními ordinacemi a klinikami jako referenční i referující pracoviště.

Pro Vašeho mazlíčka doporučíme, případně prodáme vhodné krmivo nebo doplněk stravy.

V naší ordinaci není zaveden systém objednávání. Objednáváme pouze pacienty na chirurgické zákroky a déle trvající vyšetření. Pro zpříjemnění čekání máte možnost v prostoru čekárny využít množství odborných prospektů a nově i FREE WIFI připojení k internetu. Název sítě je "MBvet", heslo pro připojení "labrador". Abychom zpříjemnili čekání také kočičím pacientům, je v čekárně instalována police na přepravku s kočkou. Umístěním na vyvýšené místo kočce výrazně snížíte stres a negativní pocity, které jsou způsobeny pobytem v jedné místnosti společně se psy.

Pokud na našich stránkách nenajdete všechny informace, které vás zajímají, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, emailem nebo osobně. Kontakt.

ZTRmYTI2ND