LÉKAŘI

Veterinární medicína je věda, která se neustále vyvíjí. Abychom s tímto vývojem drželi krok a mohli našim pacientům poskytovat kvalitní péči, klademe důraz na soustavné vzdělávání a zjišťování nových poznatků v oboru. U každého lékaře si můžete prohlédnout, jaké odborné semináře a školení absolvoval.

V současné době zde pravidelně ordinují 3 veterinární lékařky a externě spolupracujeme s dalšími veterinárními lékaři.

MVDr. Markéta Krejčí

MVDr. Markéta Krejčí

Studium na fakultě veterinárního lékařství VFU v Brně ukončila v roce 2004. Rok pracovala na veterinární klinice v Brandýse nad Labem a od března 2006 působí v Mladé Boleslavi. Věnuje se zejména zobrazovací a laboratorní diagnostice a chirurgii. Od roku 2008 je provozovatelem veterinární ordinace MBvet.

pravidelné ordinační hodiny ZDE

email: marketa.krejci@mbvet.cz

absolvované semináře ZDE

 

MVDr. Daniela Brázdová

MVDr. Daniela Brázdová

MVDr. Daniela Brázdová do naší odrinace nastoupila začátkem října 2015. Studium na Veterinární a Farmaceutické Univerzitě v Brně ukončila v roce 2015.

pravidelné ordinační hodiny ZDE

 

MVDr. Petra Čejková

MVDr. Petra Čejková

MVDr. Petra Čejková do naší odrinace nastoupila začátkem října 2016. Studium na Veterinární a Farmaceutické Univerzitě v Brně ukončila v roce 2013. Předchozí praxe: Police dogs centre Holland, Veterinární klinika Horky nad Jizerou, Veterinární lékařka Veterinárního Centra Nový Bydžov. Provádí interní medicínu a chirurgii.

pravidelné ordinační hodiny ZDE

 

 

MVDr. Roman Musálek

Zaměřuje se na veterinární ortopedii a do naší ordinace jezdí provádět některé chirurgické ortopedické zákroky. Praxi vykonává ve veterinární nemocnici Stodůlky.

 

NGQ0N